8.9 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
Ballina Contact

Contact

Detalet e kontakteve

www.Bujanoci.Net OKH “AKTIVITETI” Konculj, Bujanovac 17520 BB Redaksia Bujanoc: 064 40 66 88 3 (Vetëm SMS) Redaksia Kosovë 048 33 66 23 (Vetëm SMS) Prefiksi për Serbi +381 Prefiksi për Kosovë +383 Email: info@bujanoci.net

Mbi ne

Bujanoci.Net është krijuar qysh në vitin 2002 nga disa të rinjë të qytetit si në fillim postonte fotografi të fshatrave dhe qytetit tonë duke i çmallur bashkatdhetarët dhe më vonë filloj të punoj si gazetë zyrtare për informimin e qytetarëve atëher kur nuk egzistonin rrjetet sociale për të u informuar në kohë rekorede. Andaj Bujanoci.Net shum shpejt ka depërtuar në zemërën e vizitorëve duke krijuar besueshmëri dhe pa anëshmëri politike, duke rrespektuar politikat e saj redaktuese duke mos u bërë si i pamvarur politikisht. Andaj dhe sponzorët gjeneral siç janë Sinani GmBH dhe Malici.de  e mbajnë gjallë informimin duke mos harruar të falemderojm edhe komunën e Bujanocit në bashkpunim të përherëshem.

Shkruaj mesazh!

Install Contact Form 7 Plugin and replace this text block with your contact form shortcode.

LATEST POSTS

Sandër Lleshaj javën e ardhme vjen për vizitë në Kosovë

    Ministri i Punëve të Brendshme të Shqipërisë, Sandër Lleshaj, javën tjetër do të qëndrojë për vizitë në Kosovë. Këtë e ka bërë të ditur zëvendëskryeministri...

Duke përdorur shërbimet e Bujanoci.Net - ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Lexo më shumë