Ballina Kuriozitete Çmimi i çmendur! Rama, Thaçi dhe Vuçiç veshin të njëjtin model këpucësh...

  Çmimi i çmendur! Rama, Thaçi dhe Vuçiç veshin të njëjtin model këpucësh (FOTO)

  119
  SHPËRNDAJE
  - Sponsor gjeneral -

  Edi Rama, Hashim Thaçi dhe Aleksandër Vuçiç në arenat e politikës ndërkombëtare priten me interes të madhe se çfarë do të thonë në deklaratat e tyre.

  Ndaj duket se vëmendja për pamjen e tyre të jashtme kalon në plan të dytë. Por duket se kjo foto i thotë të gjitha. Tre liderët e Ballkanit janë fotografuar me të njëjtat këpucë.

  Mesa duket për trupa të gjatë si Rama, Thaçi e Vuçiç këto janë këpucët e tyre.

  Por duket se veç politikanëve, këto këpucë janë të preferuarat edhe të analistit Baton Haxhiu. Çfarë do të kenë vallë këto këpucë që “joshin” figurat e rëndësishme.

  Nga një kërkim që Albeu.com bëri në internet rezulton se këto këpucë i përkasin markës së famshme “Zegna” dhe kushtojnë mesatarisht 2 000 euro.

  The post Çmimi i çmendur! Rama, Thaçi dhe Vuçiç veshin të njëjtin model këpucësh (FOTO) appeared first on Lajme.al.

  ---- ---- ----
  -----