Ballina Showbiz Çmendet rrjeti, mami seksi del në ballkon me të brendshme (FOTO)

Çmendet rrjeti, mami seksi del në ballkon me të brendshme (FOTO)

238
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Daphne Joy ka publikuar një foto tjetër provokuese në profilin e saj në Instagram. Modelja e ka nisur ditën me një imazh ku shihet e veshur në të brendshme dhe në fokus janë linjat e saj perfekte.

“Një kapuçino të lutem”, ka shkruar 32 vjeçarja në mbishkrimin e imazhit.

Modelja filipinase njihet edhe si e ish e dashura e reperit 50 cent me të cilin ka një djalë.

---- ----
----
-----
-----