Ballina Showbiz Çmendet rrjeti, Georgina bën “twerk” për Ronaldon (Dalin pamjet)

Çmendet rrjeti, Georgina bën “twerk” për Ronaldon (Dalin pamjet)

516
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bukuroshja Georgina Rodriguez po shijon karantinën me të dashurin e saj Cristiano Ronaldo dhe fëmijët.

----

Gjatë kësaj periudhe karantine, nuk kanë munguar as postimet e shumta nga çifti. Së fundmi ylli ka publikuar disa pamjet duke bërë twerk.

Georgina njihet për format bombastike dhe këto pamje e dëshmojnë më së miri. Video është bërë nga vetë Ronaldo, e cili ka shijuar perfomancën e së dashurës.

----- ----