Ballina LifeBizare Çmendet rinia, të zhveshur dhe të dehur rrugëve të Anglisë (FOTO)

Çmendet rinia, të zhveshur dhe të dehur rrugëve të Anglisë (FOTO)

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe pse Britania është përfshirë nga temperaturat e ulëta, kjo nuk i ka penguar të rinjtë që të shijojnë në maksimum fundjavën.

----

Gjysmë të zhveshur dhe të dehur, britanikët kanë pushtuar rrugët e vendit për të festuar pushimet.

Klubet e natës u mbushën plot këtë të premte dhe ajo që vihej re ishte se një pjesë e të rinjve ishin veshur me rrobat festive të Krishtlindjeve.

Britanikët e duan alkoolin dhe festat me shumë se kushdo dhe këtë e tregojnë çdo fundjavë.

----- ----