Ballina Showbiz Çka po paralajmërojnë Loredana e Kida?

Çka po paralajmërojnë Loredana e Kida?

103
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rina bëhet ‘nuse’, të gjithë i befasoi me pamjen e fundit

Kida dhe Loredana janë dy këngëtare tejet të njohura për publikun.

Ato janë tejet të pëlqyera dhe kanë pas vetes me mijëra fansa e ndjekës, përcjell ORAinfo.

Së fundi, ato të dyja i kemi parë bashkë në një postim në Instagram.

E të rregulluara njësoj, Kida dhe Loredana na bëjnë të kuptojmë se së shpejti do të sjellin një projekt bashkë./ORAinfo/

Rina bëhet ‘nuse’, të gjithë i befasoi me pamjen e fundit

---- ----
----
----- ----
-----