Ballina Showbiz Çka po ndodh me Nihanin, shfaqet në gjendje aspak të mirë

Çka po ndodh me Nihanin, shfaqet në gjendje aspak të mirë

137
SHPËRNDAJE

Neslihan Atagul është aktorja turke dhe një ndër më të pëlqyerat.

Me rolet dhe pamjen e saj, Neslihan arriti sukses të madh si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Është roli i ‘Nihanit’ në serialin ‘Kara Sevda’, ai që e bëri tejet të pëlqyer edhe në publikun e saj.

Ajo për vite është cilësuar si një ndër më të bukurat e Turqisë.

Mirëpo, duket se pas serialit ajo ka ndryshuar shumë e këtë e dëshmon me foton e fundit që ka publikuar./ORAinfo/

-----