Ballina Showbiz Çka po ndodh me Lulen, shikoni si ka përfunduar

Çka po ndodh me Lulen, shikoni si ka përfunduar

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është tani një personazh shumë i pëlqyer.

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur që nga martesa me këngëtarin e mirënjohur, Medën, përcjell ORAinfo.

Janë gjithmonë paraqitjet e saj ato që e bëjnë edhe më të komentuar.

Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, ajo ka publikuar një foto ku shihet pa grim dhe në një gjendje që sjemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

---- ----
-----