Ballina Showbiz Çka po ndodh me Albërie Hadërgjonajan, kështu përfundon pasi doli nga frizerka

Çka po ndodh me Albërie Hadërgjonajan, kështu përfundon pasi doli nga frizerka

50
SHPËRNDAJE

Këngëtarja kosovare, Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret me të pëlqyera në vend.

Krahas muzikës, Albëria shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën pastime të ndyshme për fansat e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë çdo herë në top-formë, mirëpo edhe operacionet plastike i vërehen qartë.

Se fundmi, Albëria ka publikuar një foto ku shfaqet si vajzë e re.

“Sapo hoqa extensions dhe më shumë se gjysma e flokëve janë këputur. Si mendoni ju, më mire flokë të gjata apo të shkurtra? Flokët i kisha vënë në një ndër sallonet më të mira në Los Angeles”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë ku shfaqet me flokët e shkurtra dhe duket shumë joshëse.

Frizerka dhe operacionet plastike e kanë transformuar Albërie Hadërgjonajn. /ORAinfo/

-----