Ballina Showbiz Cima përmallohet për Lecin, ja çfarë ka bërë

Cima përmallohet për Lecin, ja çfarë ka bërë

50
SHPËRNDAJE

Cima kthehet në kohë, publikon një foto të vjetër me Lecin.

Cima ka hapur arkivat e fotografive.

Rasim Thaçi-Cima njihet si një prej humoristëve më të njohur të vendit, i cili për vite me radhë ka sjellë skeçe të reja, shkruan lajmi net.

Por, të gjithë i kujtojnë kohët e arta kur bashkë me Qumilin dhe të ndjerin, Lecin, aktronin në “Treshi përsheshi”.

Cima së fundi publikoi një fotografi të vjetër, në të cilën shfaqet bashkë me Lecin dhe Qumilin, në një skeç.

Me të ndjerin Lecin”, është përshkrimi që ai ia ka bërë këtij imazhi.

-----