Ballina Showbiz Çiljeta nga ferexheja provokon me veshjen e saj verore

Çiljeta nga ferexheja provokon me veshjen e saj verore

137
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo gjithmonë ka ditur të jetë në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Çilaga vetëm pak kohë më parë u shfaq në rrjete sociale tepër serioze dhe me veshje pa dekolte.

Ajo mbajti një muaj Ramazan dhe madje u mbulua edhe me shami. Por, tashmë ka ardhur vera dhe Çiljeta nuk i ka rezistuar diellit, raporton dosja.

Veshur me një jumpsuit ngjitur pas trupit, bie në pah dekolteja në pjesën e gjoksit. Me pozicione provokuese këngëtarja duket më në formë se kurrë.

---- ---- ----
-----