Ballina Lajme Bota/Rajoni Çifti nuk përmbahet, thyen karantinën dhe kapet duke bërë seks në park...

Çifti nuk përmbahet, thyen karantinën dhe kapet duke bërë seks në park (Dalin fotot)

586
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një çift në Britani është fotografuar duke kryer marrëdhënie seksuale, në mes të një parku fëmijësh, për më tepër në kohë koronavirusi.

Dyshja u fotografua duke kryer marrëdhënie seksuale në parkun e fëmijëve“West Hoe” në Plymouth, ndërkohë që ambienti ishte i mbyllur nga qeveria, për shkak të CoVid-19.

----

Besohet se ngjarja ka ndodhur të dielën e Pashkëve dhe ende nuk dihet nëse policia është në dijeni për këtë ngjarje, shkruan Daily Mail.

----- ----