Ballina Sport Çfarë surprize të jetë vallë? Florian Marku i karikon që tani shqiptarët

Çfarë surprize të jetë vallë? Florian Marku i karikon që tani shqiptarët

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Florian Marku, pas fitores së tetë në boks kundër Rylan Charlton, mezi pret të rikthehet sërish në ring. Ende nuk ka një datë se kur do ta ketë duelin e radhës.

Gjithsesi boksieri shqiptar ka menduar t’i mbajë të karikuar fansat, përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale.

“Sot kam folur me ekipin tim S Jam Boxing dhe ata më thanë se do të kemi disa lajme emocionuese së shpejti”, shkruan Marku, i cili është pjesë e “Matchroom boxing” të promotorit të famshëm Eddie Hearn. /abcnews.al

The post Çfarë surprize të jetë vallë? Florian Marku i karikon që tani shqiptarët appeared first on Abc News.

---- ----
-----