Ballina Lajme Bota/Rajoni Çfarë po ndodh me botën? Shokon çifti, burri është shtatzënë ndërsa gruaja...

Çfarë po ndodh me botën? Shokon çifti, burri është shtatzënë ndërsa gruaja është babai (FOTO)

212
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Danna Sultana ka lindur mashkull por identifikohet si femër është në pritje të një fëmije me partnerin e saj Esteban Landrau, i cili ka lindur femër por identifikohet si mashkull.

Ata janë një çift transgjinorësh nga Kolumbia të cilët janë të gatshëm të risin fëmijën e tyre si një familje normale.

----

Së fundmi Danna ka postuar në Instagram një foto me partnerin e saj me barkun e rrumbullakosur dhe shkruan: “Dashuria është dashuri”.

Estebani është në muajin e 8 të shtatzënisë dhe kanë vendosur që fëmijën e tyre ta quajnë Ariel. Sipas mediave lokale çifti do bëhen prindër në mënyre të natyrshme sepse të dy kanë organe natyrore.

----- ----