Ballina Lajme Bota/Rajoni Çfarë po i ndodh dukeshës? Kate fotografohet e shkatërruar në ditëlindjen e...

Çfarë po i ndodh dukeshës? Kate fotografohet e shkatërruar në ditëlindjen e saj (FOTO)

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dukesha Kate Middeton feston sot 38-vjetorin e lindjes. Mirëpo, në ditën e saj më të veçantë princi Harry dhe Meghan Markle deklaruan se kanë vendosur të heqin dorë nga funksionet mbretërore.

E gjithë kjo situatë ka shokuar familjen mbretërore dhe sigurisht e gjithë vëmendja ka qenë te Harry dhe Meghan.

Por, mediat britanike kanë publikuar disa foto të dukeshës Kate duke i dhënë makinës. Si kurrë më parë Kate shfaqet me shenja në fytyrë dhe mjaft e tensionuar. Nuk dihet se çfarë i ka ndodhur 38-vjeçares, e cila sot kishte ditën më të rëndësishme.

---- ----
----
-----
-----