Ballina Lajme nacionale “Çfarë doni ju, luftë?”/Ndizen gjakrat në Kukës, tentojnë të shpërthejnë derën e...

“Çfarë doni ju, luftë?”/Ndizen gjakrat në Kukës, tentojnë të shpërthejnë derën e KZAZ

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është tensionuar sërish situata në Kukës, në KZAZ 11 ku qytetarët kanë pasur një përplasje të ashpër me drejtuesit e policisë në këtë qark. “Çfarë doni ju doni luftë”, shprehen qytetarët, ndërsa punonjësit e policisë thonë që po bëjnë vetëm detyrën.

Në oborrin e kësaj KZAZ është sjellë dhe një kamioçinë nga ana e Bashkisë, ku duket se do të përdoret për të shpërthyer derën, dhe për të nxjerrë nga aty materialet zgjedhore.

 

---- ---- ----
-----