Ballina Lajme Bota/Rajoni Ceremonia u anulua për shkak të koronavirusit, mjekët bëjnë “dasmë virtuale”

Ceremonia u anulua për shkak të koronavirusit, mjekët bëjnë “dasmë virtuale”

92
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mjekët Zoe Davies dhe Tom Jackson janë një ndër shumë çiftet që kanë anuluar dasmën e tyre si pasojë e pandemisë koronavirus.

Mirëpo, miqtë dhe familjarët e tyre nuk do të lejonin që virusi të shkatërrontë këtë moment të gëzueshëm për ta. Vëllai i dhëndrit organizoi një dasmë virtuale për dy mjekët.

----

Mbi 50 persona online, miq dhe familjarë suprizuan çiftin e ri. Ata kënduan, u lutën dhe uruan për një jetë të lumtur çiftin e ri.

----- ----