Ballina Showbiz Çenari dhe Almenda vizitojnë Kosovën

Çenari dhe Almenda vizitojnë Kosovën

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Ata të dy janë çifti më i komentuar.

Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman po vizitojnë sot Kosovën.

Çifti i famshmën sjellin për herë të parë djalin e tyre në një vend shqiptar, prej nga e ka prejardhjen Almeda.

Modelja dhe aktori i njohur për shqiptarët me rolin e ‘Çënarit’, kanë ardhë në Kosovë për një projekt që pritet të bëhet i ditur sot në konferencën që po e mbajnë nga ora 11, shkruan Gazeta Express.

Ata kanë arritur në aeroportin e Prishtinës pak momente më parë, ndërsa do të priten nga ministri në detyrë i Kulturës në Kosovë, Kujtim Gashi.

Ndërkohë, përveç kësaj konference ata gjatë ditës do të vizitojnë qytetin e Prizrenit

---- ----
-----