Ballina Showbiz Cekja e Beratit: Nuk po shtyhet kjo karantina, mbeta duke u debatuar...

Cekja e Beratit: Nuk po shtyhet kjo karantina, mbeta duke u debatuar me gruan  

106
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktori i njohur, Sejfulla Myftari, ishte diten e sotme në një lidhje direkte me emisionin “Shqipëria Live”, për të folur se si po i kalon ditët në izolim.

----

Med humorin që e karakterizon, Cekja e Beratit tha se “ka ngelë duke u grindur me bashkëshorten e tij.

“Nuk po shtyhet më kjo karantina. Mbeta duke debatuar me gruan”, tha ai.

Ndërsa kur e pyetën nëse e ndihmon gruan në punët e shtëpisë, aktori tha: “Jo, nuk merrem fare. Vetëm gruaja”.

Madje Cekja e Beratit shtoi se “teksa qëndron në shtëpi, mendja është vetëm për të ngrënë”.

Ndërkohë duke folur për punën, Sejfulla tha se Covid-19 e ka lënë pa punë, pasi janë anuluar koncertet dhe dasmat.

----- ----