Ballina Sport Çekët nisen për në Kosovë: Shtrëngojini rripat e sigurisë

Çekët nisen për në Kosovë: Shtrëngojini rripat e sigurisë

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kombëtarja e Çekisë ka nisur udhëtimin e saj drejt Kosovës, para ndeshjes që e zhvillon kundër “Dardanëve” në “Fadil Vokrri” ditën e shtunë.

I gjithë kontigjenti çek ku përfshihen lojtarët, stafi teknik dhe kuzhinieri do të aterojnë për pak në Kosovë.

Para nisjes, faqja zyrtare e Kombëtares çeke të futbollit në Tëitter ka postuar foto të futbollistëve nga nisja, me një mesazh interesant:

“Ju lutem zini vendet dhe shtrëngoni rripat e sigurisë”

The post Çekët nisen për në Kosovë: Shtrëngojini rripat e sigurisë appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----