Ballina Showbiz ‘Cani’ dhe ‘Sanemi’ ju del një problem i madh

‘Cani’ dhe ‘Sanemi’ ju del një problem i madh

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktorja e njohur turke, Demet Ozdemir në rolin e “Sanemit” dhe aktori Can Yaman në rolin e “Canit” kanë rrëmbyer zemrat e fansave me rolet e tyre në serialin “Erkenci Kus”, një nga serialet turke më të shikuara aktualisht.

Dyshja përveç se, kolegë ata kanë treguar se ndajnë shumë kohë së bashku dhe gjithmonë shfaqen së bashku.

Siç raportojnë mediat turke, Demeti dhe Cani tash e një kohë jetojnë në të njëjtën shtëpi.

Mirëpo, së fundmi, shtëpinë ku ata po jetojnë pronari e ka nxjerrë në shitje.

Shuma me të cilën pronari e ka nxjerrë në shitje është e papërballueshme për ta dhe çifti nuk munden ta blejnë.

Kujtojmë se 29-vjeçari ka prejardhje shqiptare dhe është i njohur për rolet e tij edhe në serialet “Inadina Ask”, “Dolunay” e shumë seriale tjera.

---- ----
----
-----
-----