Ballina Showbiz Butrinti kapet duke vallëzuar me një femër, por ragimi i vajzës ka...

Butrinti kapet duke vallëzuar me një femër, por ragimi i vajzës ka habitur të gjithë!

26
SHPËRNDAJE

Javë më parë këngëtari i estradës shqiptare, Butrint Imeri, pas suksesit të projektit të fundit që e ka publikuar në muajin gusht, ai i ka kaluar pushimet në Santorini të Greqisë.

Në media është përfolur se ai nuk ka qenë vetëm atje dhe nuk dihet ende se me kë i ka kaluar pushimet Butriniti.

23 vjeçari gjatë natës së djeshme ka qenë i ftuar në një nga klubet e Gjermanisë.

Përkatësisht në qytetin e Hamburgut, shkruan rtv21. Gjatë videove të postuara në rrjetin social Instagram, bukuroshi shihet duke kërcyer me një vajze bjonde e cila gjatë gjithë kohës mbulon fytyrën.

Kush është vajza në videon e Butrintit ?

-----