Ballina Showbiz Burri i saj ka ditëlindjen, vajza e Limajt i bën dhuratën më...

Burri i saj ka ditëlindjen, vajza e Limajt i bën dhuratën më të bukur atij

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lala Limaj është vajza e politikanit të njohur kosovar, Fatmir Limajt.

Lala u bë më e njohur pas dasmës së saj, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të mbetët shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot burri i saj ka festuar ditëlindjen, e ajo i ka bërë dhuratë një tortë shumë të bukur dhe të veҫantë./ORAinfo/

---- ----
-----