Ballina Showbiz Burri i saj do të ‘ҫmendet’, Adelina zbulon gjithë trupin në plazh

Burri i saj do të ‘ҫmendet’, Adelina zbulon gjithë trupin në plazh

77
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku po duket shumë e zjarrtë nga pushimet.

A thua do të xhelozojë burri i saj për këtë postim të Adelinëa./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----