Ballina Showbiz Burri i Remzies feston ditëlindjen, ajo dhe Gëzimja shkëlqyen në këtë festë

Burri i Remzies feston ditëlindjen, ajo dhe Gëzimja shkëlqyen në këtë festë

194
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Po bëhet nënë për herë të parë, zbulohet gjinia e foshnjës së Shkurte Gashit

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Remzien në festën e ditëlindjes së vjehrrit dhe të dyja po duken shumë bukur./ORAinfo/

Po bëhet nënë për herë të parë, zbulohet gjinia e foshnjës së Shkurte Gashit

---- ----
----
----- ----
-----