Ballina Showbiz Burri i Almedës e zë gjumi në oborr bashkë me djalin, por...

Burri i Almedës e zë gjumi në oborr bashkë me djalin, por shikoni reagimin e Almedës

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Almeda Abazi dhe aktori i njohur, Tolgahan Saisman para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë.

Është vogëlushi me emrin Efehan ai që u dha epitetin nënë dhe baba çiftit, përcjell ORAinfo.

E duket se që të dy po kujdesen shumë për të.

Së fundi, Tolga ka publikuar një video ku shihet se Almeda i ka xhiruar atë dhe djalin duke fjetur bashkë në oborr./ORAinfo/

---- ----
-----