Ballina Sport Bullgari – Kosovë, trajneri bën ndryshime (FOTO)

Bullgari – Kosovë, trajneri bën ndryshime (FOTO)

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Bullgarisë dhe Kosovës, e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Europian 2020.

Kjo do të jetë ndeshja e dytë që këto dy përfaqësuese zhvillojnë kundër njëra-tjetrës dhe Dardanët synojnë të dalin me tri pikët.

Bernard Challandes këtë ndeshje ka bërë ndryshime të detyruara, pas dëmtimit të Arbër Zenelit, i cili do zëvendësohet nga Edon Zhegrova.

The post Bullgari – Kosovë, trajneri bën ndryshime (FOTO) appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----