Ballina Sport Buffon nesër mbërrin në Torino

Buffon nesër mbërrin në Torino

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gjithçka është gati dhe ditën e nesërme pritet të kryhen vizitat mjekësore,të i-sh kapitenit,dhe më vonë do të firmosë dhe kontratën një-vjeçare me “Zonjën e Vjetër”,raporton ”La Gazzetta Dello Sport”.

Buffon megjithëse do të jetë zëvendësuesi i Szczeny, ai do të japi një kontribut të jashtëzakonshëm në dhomat e zhveshjes për shkak të përvojës , njohurive dhe mentalitetit fitues që ai ka.

The post Buffon nesër mbërrin në Torino appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----