Ballina Lajme Bota/Rajoni Britanikët e festojnë duke e bërë tapë daljen nga BE, plasin skenat...

Britanikët e festojnë duke e bërë tapë daljen nga BE, plasin skenat erotike në rrugë (FOTO)

269
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dalja nga BE ishte një agrument i mirë për britanikët që të festonin të dehur në rrugët e qyteteve

Ekzaltimi i atyre që donin ikjen nga BE nuk është fshehur, dhe mesnata e 31 Janarit është kthyer në një festë të madhe, si të ishte nata e Vitit të Ri.

---- ----
----
-----
-----