Ballina LifeBizare Britanikët e bëjnë më së miri, “çmenden” biondet në festival (Foto)

Britanikët e bëjnë më së miri, “çmenden” biondet në festival (Foto)

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Britanikët janë të njohur për festivalet e tyre të çuditshme dhe sidomos kur këto të fundit zhvillohen në muajt e verës, s’ka sesi të mos dalin përtej kontrollit dhe të prodhojnë çmenduri.

I tillë është edhe “GLASTONBURY”, që filloi me shumë zhurmë këtë javë dhe padyshim me zhveshje.

Tradita e festivalit nuk u prish as këtë vit, pasi vajzat britanike nisën të zhvishen, duke nxjerrë në pah gjoksin dhe të pasmet.

Ndërsa temperaturat fluturojnë si në Afrikë, disa më të guximshëm i kanë hequr të gjitha duke dalë nudo. Foto të tjera të çmendura përfshijnë sirenat topless në një fermë.

---- ---- ----
-----