Ballina Lajme nacionale Breshër i madh në Studençan të Suharekës

Breshër i madh në Studençan të Suharekës

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Reshje të shiut dhe breshëri këto ditë kanë mbretëruar motin në Kosovë.

Në shumë vende janë shkaktuar dëme, sidomos në pjesët ku kanë qenë të mbjellura kulturat bujqësore.

----

Në këtë video të dërguar nga një lexues në portalin Indeksonline, shihet breshër i madh në Studençan të Suharekës.

‘Breshër që nuk mbahet në mënd’ e përshkruajnë qytetarët.

Meteorologët kanë njoftuar për mot me shi deri të premten.

----- ----