Ballina Showbiz Brenda super garderobës së Bes Kallakut/ Aktori i njohur bën sherr me...

Brenda super garderobës së Bes Kallakut/ Aktori i njohur bën sherr me Xhensilën për një… (FOTO)

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë postuar në rrjetet sociale këto ditë izolimi, foto dhe video të bukura që tregonin se çdo gjë shkonte mirë mes tyre.

----

Por ditën e sotme, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa video në “Instastory”, ku tregon se në ditët e karantinës ka edhe momente sherri.

Si të gjitha çiftet e tjera edhe Xhensila me Besin kanë momentet e tyre me njëri-tjetrin, mirëpo kjo është hera e parë që shohim një “zënkë” publike të dyshes.

Në fakt, zënka nis në garderobë dhe i gjithë sherri bëhet për shkak të rrobave.

Nga postimet kuptohet se Xhensilës i pëlqejnë shumë rrobat e Besit dhe herë pas here i merr ndonjë bluzë, ndonjë palë çorape… Duke e bërë Besin t’i kërkojë për ditë të tëra në dollap.

 

I acaruar nga ky veprim, aktori e quan partneren “hajdute” që madje po e lë edhe pa të brendshme.

----- ----