Ballina Lajme Bota/Rajoni Brenda pak ditësh, Angela Merkel dridhët sërish para gazetarëve

Brenda pak ditësh, Angela Merkel dridhët sërish para gazetarëve

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Diçka nuk është në rregull me shëndetin e kancelares gjermane.

Angela Merkel është dridhur për herë të dytë këtë muaj, duke shtuar frikën për shëndetin e saj.

Një video e publikuar në internet shfaq Angela Merkel duke u dridhur, përderisa u takua me Presidentin Frank-Ëalter Steinmeier të enjten – por zëdhënësi i saj thotë se kancelarja gjermane është “mirë”.

Në video, mund ta shihni duke i palosur krahët, siç duket, në përpjekje për të ndalur dridhjen e madhe të duarve dhe trupit, transmeton express.

Pamjet nga afër tregojnë momentin kur Merkel fillon të dridhet tmerrshëm. Shikojeni:

---- ---- ----
-----