Ballina LifeBizare Brenda nëndetëses bërthamore më të madhe në botë dhe nuk i përket...

Brenda nëndetëses bërthamore më të madhe në botë dhe nuk i përket SHBA (Fotot)

21
SHPËRNDAJE

Nëndetësja “Dmitry Donskoy”, më e madhja në botë. Ajo është ende aktive dhe për çudi nuk është amerikane siç mund ta shihni nga emri, por ruse.

Shihni fotot.

-----