Ballina Sport Bre Tiesi është thjesht “zjarr”, çfarë ka humbur ish-lojtari i NFL

Bre Tiesi është thjesht “zjarr”, çfarë ka humbur ish-lojtari i NFL

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Modelja e njohur, Bre Tiesi, ka ndezur sërish rrjetet sociale. Bukuroshja e lindur në SHBA por me origjinë kalabreze nuk nguron të postojë foto apo video intime, të cilat marin menjëherë qindra pëlqime.

 

Jeta e Bre aktualisht ndërthuret mes sportit, modës dhe palestrës dhe kjo duket qartë nga linjat perfekte të modeles. Instagrami i saj i ka kaluar tashmë 460 mijë ndjekësa, të cilët surprizohen herë pas here nga Tiesi.

 

Kujtojmë që 29-vjeçarja ka qenë në një lidhje 4-vjeçare me ish-lojtarin e Cleveland Browns në NFL, Johnny Manziel, por tashmë gjithçka ka mbaruar mes tyre. Duhet ta pranojmë që Manziel ka humbur shumë, pasi postimet e modeles flasim vetë. /abcnews.al

 

The post Bre Tiesi është thjesht “zjarr”, çfarë ka humbur ish-lojtari i NFL appeared first on Abc News.

---- ----
-----