Ballina LifeBizare Bota në pëllëmbë të dorës/Çifti i Instagramit mahnit me më të bukurën...

Bota në pëllëmbë të dorës/Çifti i Instagramit mahnit me më të bukurën e Tokës (FOTO)

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Marie Fe e lindur në Gjermani dhe i fejuari i saj australian, Jake Snow, kanë arritur 559.000 ndjekës në Instagram, pasi postojnë foto nga udhëtimit spektakolare.

Shumë nga ndjekësit i kritikojnë për fotot që ata postojnë në rrjetin social. Por çifti beson se udhëtimet janë të shëndetshme për një botë e cila gjithnjë e më shumë është e fiksuar tek marketingu.

Për çiftin nuk ka fare rëndësi se çfarë thotë bota! Ata po fitojnë të ardhura vetëm nga fotot që postojë. Me paratë e mbledhura ata vijojnë të udhëtojnë në vende spektakolare.

---- ----
----
-----
-----