Ballina Showbiz Bomba ruse e Champions League nuk di të ndalet, provokon me…

Bomba ruse e Champions League nuk di të ndalet, provokon me…

108
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Biondja bombastike që hyri e zhveshur në finalen e Chapions League arriti të bëhej lajm në të gjithë botën për ditë me radhë.

Modelja ruse Kinsey Wolanskit përmes reklamës  që krijoi i solli 3.5 milionë euro fitime kompanisë së partnerit të saj, që merret me prodhime televizive për të rritur.

Dhe duke qenë se u bë e njohur në gjithë botën bomba e Champions vijon të provokojë duke postuar foto shumë të nxehta në profilin e saj të Instagram.

 

---- ---- ----
-----