Ballina Lajme nacionale “Bomba” e gazetarit: Zhvillime të vrullshme, kriza zgjidhet në…

“Bomba” e gazetarit: Zhvillime të vrullshme, kriza zgjidhet në…

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kriza politike që ka përfshirë vendin duket shumë larg zgjidhjes. Por, gazetari Carlo Bollino deklaroi “Open” se në fund të shtatorit pritet të ketë zhvillime shumë të vrullshme për të zgjidhur krizën, ku mund të futen në lojë edhe disa ndërkombëtarët.

Bollino tha se gjithçka pritet të zgjidhet, pasi Gjykata Kushtetuese të instalohet dhe të marrë vendimin për dekretin e Presidentit Ilir Meta.

---- ----
----
----- ----
-----