Ballina Sport Bomba e gazetares, zbulon lidhjen e Maradonës me gruan e futbollistit: Më...

Bomba e gazetares, zbulon lidhjen e Maradonës me gruan e futbollistit: Më lanë pa gjumë nga…(FOTOT)

137
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

-Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Maradona, duket se ka kaluar një natë të zjarrtë me gruan e sulmuesit të Interit (huazuar tek PSG) Mauro Icardi, Wanda Nara.

Dëshmia nuk vjen nga një anonim, por nga ylli i televizioneve argjentinase, Mirtha Legrand. Sipas saj, kjo ka ndodhur në Mar del Plata në 2006. Maradona dhe Wanda bënë seks të zhurmshëm, aq sa Mirtha nuk mund të flinte gjumë.

----

“Wanda erdhi e më tha pse nuk e kisha ftuar në emisionin tim. Unë iu përgjigja: ‘Ty? Që shkove me Maradonën? Mbrëmë s’më latë të flija’.

“Isha dëshmitare e takimit të shfrenuar seksual që patën”, ka thene ajo.

----- ----