Ballina Lajme nacionale “Boll moj Skënderbeshë…”, plas sherri mes Neritan Cekës dhe Elisa Spiropalit

“Boll moj Skënderbeshë…”, plas sherri mes Neritan Cekës dhe Elisa Spiropalit

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Neritan Ceka dhe Elisa Spiropali janë përfshirë në një sherr të ashpër në studion e OPEN.  Teksa po flisnin për përgjimet e BILD, Spiropali tha se ky ishte një inskenim i Saliut. Ceka bëri thirrje që të mos flitet më pëe Berishën

Debati

Neritan Ceka: Boll me Saliun. Mos trembni kalamajt me Saliun. Mos u merrni më me Saliun. Nuk jeni më PS ju, PS ishte kur ishte Arta Dade, Kastriot Islami. Boll më me prralla

Spiropali: Prralla keni bërë ju, aq sa jeni kthyer në barcaletë kombëtare

Ceka: Boll moj Skënderbeshë, boll moj Skënderbeshë. Na keni bërë qesharakë në sytë e botës. Je qesharake, boll me Skënderbeun

Gazeta SHQIP

---- ----
-----