Ballina Lajme nacionale Bllokohet rruga Lezhë-Milot, makinat ‘të ngrira’ në rrugë nga bora

Bllokohet rruga Lezhë-Milot, makinat ‘të ngrira’ në rrugë nga bora

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Bllokohet rruga Lezhë-Milot, makinat ‘të ngrira’ në rrugë nga bora

Reshjet e dëborës kane sjellë vështirësi të mëdha në qarkullimin e automjeteve në aksin rrugor Lezhë- Milot.

Ndërkohë që prej paradites vijojnë reshjet e dëborës dhe era e fortë në këtë zonë.

Policia e Lezhës apelon që drejtuesit e mjeteve të përdorin aksin e vjetër Lezhë Milot.

Bllokohet rruga Lezhë-Milot, makinat ‘të ngrira’ në rrugë nga bora
LajmiFundit.al

---- ----
----
-----
-----