Ballina Lajme nacionale Bllokimi i qarkullimi te katedralja në Prishtinë, policia jep detaje

Bllokimi i qarkullimi te katedralja në Prishtinë, policia jep detaje

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një aksident ka ndodhur në kryeqytet.

Policia e Kosovës bllokoi thuajse gjithë kalueshmërinë në afërsi të Katedrales në Prishtinës.

E gjithë kjo si pasojë e një aksidenti, për të cilin Indeksonline raportoi gjatë mbrëmjes.

I kontaktuar nga Indeksonline, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi deklaroi se në ora 19:15 një aksident ka ndodhur në këtë anë të kryeqytetit dhe një tjetër në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, në ora 20:00.

“Në të dyja aksidentet kanë qenë të përfshira nga dy vetura dhe të lënduar nga dy persona”, shtoi Krasniq

---- ----
----
----- ----
-----