Ballina Showbiz “Blindohet” vendi, motrat Kardashian bëjnë namin në Malibu (FOTO)

“Blindohet” vendi, motrat Kardashian bëjnë namin në Malibu (FOTO)

70
SHPËRNDAJE

Një darkë familjare e klanit Kardashian-Jenner nuk është një darkë normale. E gjithë vëmendja e mediave dhe paparacëve do të jetë mbi to, motrat më të famshme në botë.

Yjet zbarkuan në Malibu mbrëmjen e së enjtes, së bashku me nënën e tyre Kris Jenner. Më seksi se kurrë, motrat morën gjithë vëmendjen teksa ecnin të lumtura në krah të njëra-tjetrës.