Ballina Showbiz Blerona sapo doli nga frizerja, frizura e saj ‘gjigante’ mori vëmendjen

Blerona sapo doli nga frizerja, frizura e saj ‘gjigante’ mori vëmendjen

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo ndonëse në moshë shumë të re arriti të jetë shumë e suksesshme si moderatore, shkruan ORAinfo.

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se sapo është rregulluar dhe ka bërë një frizurë gjigante./ORAinfo/

---- ---- ----
-----