Ballina Showbiz Blerona në darkë romantike, veshja e saj mori tërë vëmendjen

Blerona në darkë romantike, veshja e saj mori tërë vëmendjen

186
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo ndonëse në moshë shumë të re arriti të jetë shumë e suksesshme si moderatore, shkruan ORAinfo.

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket shumë e zjarrtë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----