Ballina Showbiz Blerona ka humbur shumë kilogramë, shikoni trupin e saj si ‘peshk’

Blerona ka humbur shumë kilogramë, shikoni trupin e saj si ‘peshk’

137
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është ndër prezantueset me joshëse shqiptare.

Ajo njihet edhe për linjat e saj bombastike. E duket se këtë verë ajo ka vendosur t’i humbë disa kilogram.

Blerona Zeqiri ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është bërë e dobët në trup.

E veshur me një fustan me vija, prezantuesja dukej në formë dhe shumë seksi.

---- ----
-----