Ballina Showbiz Blerona grimohet më bukur se kurrë, por shikoni çka mori gjithë vëmendjen

Blerona grimohet më bukur se kurrë, por shikoni çka mori gjithë vëmendjen

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Blerona Zeqiri është moderatorja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë pjesë e mediave në moshë shumë të re dhe që nga fillimi u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Atë e njohim si një femër me paraqitje përherë plot stil dhe shumë tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është grimuar kaq bukur, mirëpo duket se ajo ka humbur shumë kilogramë kohëve të fundit./ORAinfo/

---- ----
-----