Ballina Showbiz Blerona dhe Mihrija bëhen bashkë, me këto fustan ato shfaqen përvëluese

Blerona dhe Mihrija bëhen bashkë, me këto fustan ato shfaqen përvëluese

32
SHPËRNDAJE

Blerona Zeqiri është moderatorja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë pjesë e mediave në moshë shumë të re dhe që nga fillimi u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Atë e njohim si një femër me paraqitje përherë plot stil dhe shumë tërheqëse.

Se fundim Blerona e ka pasur mysafire në emisioin e saj veror këngëtares Mihrije Brahën.

Në një foto të publikuar në rrejetet sociale, Mihrija dhe Blerona shfaqet shumë joshëse me veshjen e tyre.

Edhe pse 50 vjeçare, Mihrija nuk heziton ta shfaq trupin e saj përvëlues. /ORAinfo/

-----