Ballina Showbiz Blerona del nga frizerka, grimi i saj i thjeshtë merr vëmendjen

Blerona del nga frizerka, grimi i saj i thjeshtë merr vëmendjen

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Blerona Zeqiri është moderatorja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë pjesë e mediave në moshë shumë të re dhe që nga fillimi u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Atë e njohim si një femër me paraqitje përherë plot stil dhe shumë tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet që sapo ka dal nga frizerka. E grimosur shumë lehtë, Bleroa po duket shumë bukur. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----