Ballina Showbiz Blero publikon këngë në ditën e dasmës, kushtuar Afronës

Blero publikon këngë në ditën e dasmës, kushtuar Afronës

64
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot, Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Çifti kanë organizuar një dasmë madhështore dhe me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

----

Për të bërë këtë ditë edhe më të veçantë, Blero ka publikuar një këngë të re kushtuar Afronës.

Në këtë këngë ai ka bashkangjitur momente të ditës së sotme./ORAinfo/

----- ----